פתרונות תקשורת הפתרונות שלנו

מחשוב מחודש

מומחי טכנולוגיה ו-IT מקצוענים תמיד ימצאו את הדרך לסייע ללקוחות שלהם להוריד עלויות ולהישאר בחזית הטכנולוגיה. אנחנו בחיון טכנולוגיות עושים את זה כבר למעל משני עשורים באמצעות יחידת המיחשוב המחודש שלנו, המעניקה שירותי refurbish שהם cost-effective וגם כדאיים כלכלית (cost-value).

לעיתים הערך המוסף של החידושים האחרונים בציוד מחישוב שמקיף אותנו, כמו למשל מחשבים ניידים, מחשבים נייחים, AIO, שרתים, מצלמות, טאבלטים, מסכים ושאר אביזרים, עולה לכדי הבדלים מינוריים אל מול ביצועי המיחשוב וצרכי העבודה בפועל. לכן, הטמעת מיחשוב מחודש בארגון יכול להביא לחיסכון מהותי ולפערי מחיר של כעשרות אחוזים. החיסכון יכול להתבטא ברמת היחידה הבודדת, למשל יכול להיות מחשב נייד מחודש, מחשב נייח מחודש, או להתבטא ברמת המחלקה והארגון כמו למשל מספר מחשבים מחודשים וכן אף מספר מחשבים ניידים מחודשים.

לצד המחיר האטרקטיבי, תוכלו לקבל גם מעטפת שירות מקצועית ומקיפה, הכוללת שירות לקוחות זמין 24/7 הכולל טכנאי עד בית העסק ועד שלוש שנות אחריות, הכל בהתאמה אישית לצרכים ולחוזה השירות שלכם.

חברת חיון טכנולוגיות הינה חברה מובילה בישראל במימוש תפיסת ה-ESG ונחשבת לאחת השחקניות הגדולות והבולטות היום בעולם בתחום ציוד המחישוב המחודש, כאשר ארגונים מכל העולם, בכל הגדלים ומכל מגזרי התעשייה המגוונים לרבות הפיננסיים, הצבא ושירותי הביטחון, שירותי הבריאות והמכשור הרפואי, החינוך, הממשלתי, הייצור ועוד, בוחרים בהטמעת ציוד המיחשוב המחודש שלנו. חברת חיון טכנולוגיות מהווה שחקנית משמעותית בעולם זה של ציוד מיחשוב מחודש. היא נחשבת לאחת החברות הגדולות בעולם, מבחינת היקפי קניה, משטחי ציוד, שטחי טיפול במפעל לחידוש וכמות עובדים.

אנו מחזיקים מלאי ענק של חלקי IT שמגיע ממגוון מקורות, מהטובים בעולם, הממוקמים בנקודות אסטרטגיות, כולל בריטניה, ארה"ב וסין. יש לנו מחסני מלאי ביבשות שונות ואנשי צוות המכירות שלנו דובר מספר שפות, דבר שמאפשר לנו לשלוח מכל מקום לכל מקום (במשלוח ישיר ללקוחות שלנו מהיצרן המקורי, drop shipping).

בשל כך, חיון טכנולוגיות מצליחה למנף היטב את מעמדה בתחום, להגיע למקורות ציוד ולזהות פערי ארביטראז', שיעניקו לכם הלקוחות את העסקה הטובה ביותר למוצר שאתם רוצים וצריכים.

בנוסף, חיון טכנולוגיות רוכשת ממגוון מקורות, חברות וספקים ברחבי העולם, לרבות חברות ליסינג, כינוס נכסים וכיוצ״ב, ציוד מיחשוב ואלקטרוניקה שאינו בשימוש.
לאחר בדיקה איכותית וקפדנית ע״י אנשי מקצוע מהטובים בתחום, אנו מחדשים את הציוד במהלכי תיקון מקצועיים, ובתנאי מעבדה המותאמים לעולמות המיחשוב ולדרישות רגולטוריות מקומיות ובינ״ל. פעילות זו משיאה ערך מוסף כלכלי לארגונים ויתרונות לוגיסטיים בפינוי הציוד.


צרו קשר

חושבים ירוק, עובדים יעיל

חיון טכנולוגיות היא ספקית פתרונות IT ברי קיימא ובבסיסה חזון הכלכלה המעגלית. העדיפות של הצוות שלנו היא להאריך את מחזור חיי המוצר של ציוד ה-IT במידת האפשר, על מנת להפחית את כמות הטכנולוגיה השימושית שנזרקת כלאחר-יד למתמני הפסולת של כדור הארץ. הלקוחות, העובדים והמשקיעים שלכם ישמחו לשמוע שגם אתם מצטרפים לטרנד הכלכלה המעגלית.


לכן, אם אתם מחפשים פתרון מקצה לקצה, אמיתי וירוק, בכל תחומי ה-IT, שיכול לחסוך לכם כסף רב, אפילו באלמנטים מיחשובים שלא חשבתם עליהם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אחד מנציגי המכירות שלנו. עושר הדגמים והמותגים שלנו, יעניק לכם מגוון פתרונות שקיימים במלאי, כך שהמשלוח שיגיע אליכם בהקדם האפשרי.

אז למה לבחור חיון טכנולוגיות?

• אין מי שיכול להתחרות איתנו במתן שירות.
• ההזמנות שלכם יגיעו אלינו לעבודה במהירות .
• יש לנו יותר מ-65 אלף פרטי מלאי
• שירותי משלוח מיידי (תוך יום) קיימים בכל הארץ, ומשלוחים לחו"ל יוצאים ליעדם יום למחרת הזמנתם
• מוצרנו נמכרים עם אחריות של שנה עד 5 שנים, לפי דרישת הלקוח (ותמחור בהתאם).
• מומחי ה-IT שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי עם תשובה לכל שאלה.

פתרונות נוספים שלנו

 • חליפים וחומרה

  חברת חיון טכנולוגיות מתמחה בפתרונות חומרה מקוריים וחליפיים (Option & Parts), במיוחד ברכיבים חיוניים כמו – מעבד, זיכרון ודיסק, לסוגיהם השונים. לחיון טכנולוגיות המומחיות לאיתור, רכישה  ולהרכבת מערכות ליבה בתצורות שונות ממגוון מותגים שונים.

  לפרטים נוספים
 • מוצרי אנד אוף לייף EOL – End Of Life Products

  כשחברה מכריזה שהיא מפסיקה לתת שירותי תמיכה ברכיב החומרה, כלומר הוא בסטטוס End of Support (EoS), המשמעות היא שהוא לא מומלץ ל- Mass production ו- New Design. לאחר זמן קצר החברה תכריז כי הרכיב יכנס בקטגוריה של End of Life (EoL) והיא תוציא אותו מהמחזור או מהתמיכה בהתאם.

  עם זאת ולמרות הקושי באיתור מלאי זמין, ארגונים רבים יעדיפו לנסות ככל שביכולתם לאתר את המוצר, על פני קיום תהליכי רכש מייגעים והתאמה מחדש של המערכות הארגוניות שלהם למוצר מהדור הבא. כאן אנחנו נכנסים לפעולה, מאתרים ומייבאים מוצרים ייחודיים ולפעמים אף נדירים, מכל מקום בעולם לכל מקום בעולם (DropShip).

  לפרטים נוספים


לקוחות כותבים עלינו

לקוחות כותבים עלינו

כשהחלטנו לשדרג את מערכות האחסון שלנו, יצאנו למכרז בו זכתה קבוצת אולטרייד. צוות המהנדסים של אולטרייד היה קשוב לצרכים שלנו לפני ובמהלך הפרויקט. הם התגלו כמקצוענים בלתי רגילים בזיהוי הבעיות ובמציאת הפתרונות במהירות. בטרם הפרויקט היו לנו חששות מההטמעה של טכנולוגיה חדשה – בדיעבד, אני שמח שעשינו זאת
מורדו אזגורי, מנהל ה-IT מכללת כנרת
בעזרת אולטרייד אנו מקבלים ערכים גבוהים לציוד אלקטרוני ישן שסיים את תפקידו בארגונינו, וגם דואגים לאיכות הסביבה. אולטרייד מבצעים את כלל התהליך - מאיסוף, דרך מיון והפרדה ועד סיום המיחזור של ציוד הקצה, המחשוב וה-IT על הצד הטוב ביותר
רוני מדריק, מנהל תחום רכש YES
בקבוצת שלמה (אפקון, שלמה ביטוח, תדיראן טלקום ומרכז לוגיסטי צריפין) עובדים עם All Trade כשנה וחצי ומקבלים פתרון מלא לשביעות רצוננו בנושא המחשוב בארגון: רכישת מחשבים ומיחזור ציוד אלקטרוניקה, כבלים ומתכות כמו אלומיניום, נחושת וברזל
שלומי אוחנה, סמנכ"ל רכש ולוגיסטיקה קבוצת שלמה
מזה שנים רבות אנו רוכשים מחשבים וציוד תקשורת מחברת אולטרייד. המחירים אכן אטרקטיביים וחווית השירות פשוט יוצאת דופן
מוטי לוי, CTO תעשיה צבאית


מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות? <br />
צרו קשר

מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות?
צרו קשר

  X
  למידע נוסף צרו איתנו קשר