חלפים וחומרה

חברת חיון טכנולוגיות מתמחה בפתרונות חומרה מקוריים וחליפיים (Option & Parts), במיוחד ברכיבים חיוניים כמו – מעבד, זיכרון ודיסק, לסוגיהם השונים. לחיון טכנולוגיות המומחיות לאיתור, רכישה  ולהרכבת מערכות ליבה בתצורות שונות ממגוון מותגים שונים.
היכולות המקצועיות שלנו עולות בקנה אחד עם היכולות העסקיות והאופי התחרותי והרב תחומי של החברה. מטרתנו בכל עסקה, היא להשיג את המחירים הטובים ביותר, בזמן הקצר ביותר ולעמוד באתגרים המסחריים בשוק שמשתנה לעיתים תכופות. לכן, אנו חברים במספר בורסאות מידע מובילות בעולם, ומתנהלים כנציגות ישראלית יחידה מול השחקנים הגדולים בתחום, כאשר אנחנו מובילים באוקשנים הבינ״ל האקסקלוסיביים ביותר.

פתרונות נוספים שלנו

 • מחשוב מחודש

  חיון טכנולוגיות  ממשיכה להוביל את תחום החומרה המחודשת בישראל, פעילות שהחלה עם קבוצת אולטרייד ונמשכת כבר למעלה משני עשורים. חיון טכנולוגיות מספקת לכלל לקוחותיה, בכל מגזר ובכל סדר גודל, פתרונות חומרה ״ירוקים״ מקצה לקצה, לרבות מחשבים ניידים, מחשבים נייחים ותחנות עבודה ועד שרתים, מתגים ומערכות איחסון ותקשורת של מיטב היצרנים המובילים.

  לפרטים נוספים
 • מוצרי אנד אוף לייף EOL – End Of Life Products

  כשחברה מכריזה שהיא מפסיקה לתת שירותי תמיכה ברכיב החומרה, כלומר הוא בסטטוס End of Support (EoS), המשמעות היא שהוא לא מומלץ ל- Mass production ו- New Design. לאחר זמן קצר החברה תכריז כי הרכיב יכנס בקטגוריה של End of Life (EoL) והיא תוציא אותו מהמחזור או מהתמיכה בהתאם.

  עם זאת ולמרות הקושי באיתור מלאי זמין, ארגונים רבים יעדיפו לנסות ככל שביכולתם לאתר את המוצר, על פני קיום תהליכי רכש מייגעים והתאמה מחדש של המערכות הארגוניות שלהם למוצר מהדור הבא. כאן אנחנו נכנסים לפעולה, מאתרים ומייבאים מוצרים ייחודיים ולפעמים אף נדירים, מכל מקום בעולם לכל מקום בעולם (DropShip).

  לפרטים נוספים


לקוחות מובילים

לקוחות מובילים

ויזה כאל
LABS
רשות הטסע והגנים
שערי מדע ומשפט
אמדוקס
SafeCharge
טבע
IAI
IAI elta
בזק
yes
קשת
ידיעות אחרונות
האקדמית כנרת
הפניקס
מועצה אזורית שומרון
מרכז רפואה מעיני הישועה
mer group
אל על
הבנק הבינלאומי
בנק דיסקונט
מגדל
Playtech
Elbit_Systems
Ministry of Defence
Refael רפאל


מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות? <br />
צרו קשר

מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות?
צרו קשר

  X
  למידע נוסף צרו איתנו קשר