פתרונות תקשורת Juniper Networks

שרתים

אנו בחיון טכנולוגיות עובדים עם מיטב הספקים בעולם, ,Dell Technology, HPE Lenovo, Fujitsu ועוד. יחד עם ניסיון עשיר בתחום של מעל ל- 20 שנה אנו יודעים להתאים את החומרה והתוכנה המתקדמות ביותר, שיאפשרו לארגונכם ניהול שרת מקצועי, תוך השגת יתרון עסקי ומקצועי. אנחנו עובדים עם כל סוג התשתיות, בכל סביבה, בכל סוג וגודל ארגון. בקלות ובמהירות אנחנו נתאים את הפתרונות הנכונים בהתאם לדרישות ולרגולציות הקיימות בארגונכם.

כאשר בוחרים שרת אחסון יש צורך בתכנון מדוייק וקפדני והמומחים שלנו בהחלט מסוגלים לעשות זאת בשבילכם. אנו יכולים לספק לכם פתרונות שרתים שונים לרבות: שרת Exchange, שרתי פיצה, General Purpose, HPC (High Performance Computing), Server Racks ובליידים, כולל מערכות עתירות GPU עם פתרונות של החברות המובילות בתחום. המומחים של חיון טכנולוגיות ימליצו לכם על שרת יעודי מתאים מתוך מגוון שרתי אחסון מומלצים, בדיוק לפי צרכי הארגון שלכם.

פתרונות נוספים שלנו

 • מערכות הפעלה

  מערכות הפעלה הן המפתח להפעלת התשתיות שלכם. ישנם מספר מערכות הפעלה, כאשר לכל אחת יתרונות שונים.

  שימוש במערכת הפעלה נכונה, המותאמת אישית לצרכי הארגון יכולה לעזור לנצל את כל משאבי החומרה, ובכך לאפשר לכם יכולת ניהול טובה יותר של משאבים אלו.

  לפרטים נוספים
 • אחסון ו- HCI

  חיון טכנולוגיות מספקת ללקוחותיה שירותי אפיון, הטמעה ותמיכה למערכות האחסון וה- HCI של היצרניות הגדולות בעולם כמו DELL Technologies, NetApp, HPE, Infindat, VMware ועוד.

  לפרטים נוספים
 • וירטואליזציה

  אין היום בעולם תחום טכנולוגי, שאינו מושפע ממהפיכת הוירטואלזציה. חיון טכנולוגיות עובדת עם היצרנים המובילים בעולם, על מנת ליישם ארכיטקטורות וירטואליות מורכבות לייעול, חיסכון, הרחבה ושליטה טובה יותר בנכס היקר ביותר של הארגון – המידע שלו.

  לפרטים נוספים


לקוחות כותבים עלינו

לקוחות כותבים עלינו

כשהחלטנו לשדרג את מערכות האחסון שלנו, יצאנו למכרז בו זכתה קבוצת אולטרייד. צוות המהנדסים של אולטרייד היה קשוב לצרכים שלנו לפני ובמהלך הפרויקט. הם התגלו כמקצוענים בלתי רגילים בזיהוי הבעיות ובמציאת הפתרונות במהירות. בטרם הפרויקט היו לנו חששות מההטמעה של טכנולוגיה חדשה – בדיעבד, אני שמח שעשינו זאת
מורדו אזגורי, מנהל ה-IT מכללת כנרת
בעזרת אולטרייד אנו מקבלים ערכים גבוהים לציוד אלקטרוני ישן שסיים את תפקידו בארגונינו, וגם דואגים לאיכות הסביבה. אולטרייד מבצעים את כלל התהליך - מאיסוף, דרך מיון והפרדה ועד סיום המיחזור של ציוד הקצה, המחשוב וה-IT על הצד הטוב ביותר
רוני מדריק, מנהל תחום רכש YES
בקבוצת שלמה (אפקון, שלמה ביטוח, תדיראן טלקום ומרכז לוגיסטי צריפין) עובדים עם All Trade כשנה וחצי ומקבלים פתרון מלא לשביעות רצוננו בנושא המחשוב בארגון: רכישת מחשבים ומיחזור ציוד אלקטרוניקה, כבלים ומתכות כמו אלומיניום, נחושת וברזל
שלומי אוחנה, סמנכ"ל רכש ולוגיסטיקה קבוצת שלמה
מזה שנים רבות אנו רוכשים מחשבים וציוד תקשורת מחברת אולטרייד. המחירים אכן אטרקטיביים וחווית השירות פשוט יוצאת דופן
מוטי לוי, CTO תעשיה צבאית


מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות? <br />
צרו קשר

מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות?
צרו קשר

  X
  למידע נוסף צרו איתנו קשר