שרתים

אנו בחיון טכנולוגיות עובדים עם מיטב הספקים בעולם, ,Dell Technology, HPE Lenovo, Fujitsu ועוד. יחד עם ניסיון עשיר בתחום של מעל ל- 20 שנה אנו יודעים להתאים את החומרה והתוכנה המתקדמות ביותר, שיאפשרו לארגונכם ניהול שרת מקצועי, תוך השגת יתרון עסקי ומקצועי. אנחנו עובדים עם כל סוג התשתיות, בכל סביבה, בכל סוג וגודל ארגון. בקלות ובמהירות אנחנו נתאים את הפתרונות הנכונים בהתאם לדרישות ולרגולציות הקיימות בארגונכם.

כאשר בוחרים שרת אחסון יש צורך בתכנון מדוייק וקפדני והמומחים שלנו בהחלט מסוגלים לעשות זאת בשבילכם. אנו יכולים לספק לכם פתרונות שרתים שונים לרבות: שרת Exchange, שרתי פיצה, General Purpose, HPC (High Performance Computing), Server Racks ובליידים, כולל מערכות עתירות GPU עם פתרונות של החברות המובילות בתחום. המומחים של חיון טכנולוגיות ימליצו לכם על שרת יעודי מתאים מתוך מגוון שרתי אחסון מומלצים, בדיוק לפי צרכי הארגון שלכם.

פתרונות נוספים שלנו

 • מערכות הפעלה

  מערכות הפעלה הן המפתח להפעלת התשתיות שלכם. ישנם מספר מערכות הפעלה, כאשר לכל אחת יתרונות שונים.

  שימוש במערכת הפעלה נכונה, המותאמת אישית לצרכי הארגון יכולה לעזור לנצל את כל משאבי החומרה, ובכך לאפשר לכם יכולת ניהול טובה יותר של משאבים אלו.

  לפרטים נוספים
 • אחסון ו- HCI

  חיון טכנולוגיות מספקת ללקוחותיה שירותי אפיון, הטמעה ותמיכה למערכות האחסון וה- HCI של היצרניות הגדולות בעולם כמו DELL Technologies, NetApp, HPE, Infindat, VMware ועוד.

  לפרטים נוספים
 • וירטואליזציה

  אין היום בעולם תחום טכנולוגי, שאינו מושפע ממהפיכת הוירטואלזציה. חיון טכנולוגיות עובדת עם היצרנים המובילים בעולם, על מנת ליישם ארכיטקטורות וירטואליות מורכבות לייעול, חיסכון, הרחבה ושליטה טובה יותר בנכס היקר ביותר של הארגון – המידע שלו.

  לפרטים נוספים


לקוחות מובילים

לקוחות מובילים

ויזה כאל
LABS
רשות הטסע והגנים
שערי מדע ומשפט
אמדוקס
SafeCharge
טבע
IAI
IAI elta
בזק
yes
קשת
ידיעות אחרונות
האקדמית כנרת
הפניקס
מועצה אזורית שומרון
מרכז רפואה מעיני הישועה
mer group
אל על
הבנק הבינלאומי
בנק דיסקונט
מגדל
Playtech
Elbit_Systems
Ministry of Defence
Refael רפאל


מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות? <br />
צרו קשר

מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות?
צרו קשר

  X
  למידע נוסף צרו איתנו קשר