פתרונות הגנה לתשתיות דואר

אחת הדרכים הקלות והידועות ביותר לחדור לרשת/מחשבי הארגון היא באמצעות פישינג על ידי הדואר האלקטרוני של משתמשי הארגון. בפועל הפורצים שולחים קישור/תוכנה/תמונה וכו׳ המכילה קובץ זדוני, לאחד ממשתמשי הארגון בתקווה שיתפתה לפתוח את אותו הקובץ המצורף. מכיוון שאיננו יכולים לערוב בוודאות לפעולות של כל משתמשי הארגון, חשוב לא להשאיר תחום זה ליד הגורל, ולמצוא פתרונות אשר יספקו לנו הגנה לתשתיות הדואר.

המומחים של חיון טכנולוגיות מיישמים את הפרקטיקות החכמות להגנה על מערכות ותשתיות דוא״ל לרבות הקמת פעילויות סינון דואר והקמת מערכות של SandBox. אנו גם עובדים עם הטובים ביותר, עם ה- Best of Breed ומספקים את פלטפורמת ההגנה Vision One של Trend Micro המדורגת ע״י גארטנר כמובילה 20 שנה ברציפות וגם מציעים את  פתרונות Fortinet.

פתרונות נוספים שלנו

 • פתרונות אבטחת מידע לתקשורת

  עם התגברות העבודה מהבית והטרנספורמציה הדיגיטאלית, ארגונים היום חשופים לאיומים יותר מאי פעם ורשת התקשורת המסורתית חווה שינויים נרחבים. על מנת לספק את ההגנה המקיפה ביותר לכלל רכיבי התקשורת והאלחוט בארגון, בחיון טכנולוגיות מספקת פתרונות ה- NAC המעניקים לארגון יכולות ניהול ושליטה מלאה על כל רכיבי התקשורת והניידים וחוסמת פרצות אבטחה פוטנציאליות.

  לפרטים נוספים
 • פתרונות אבטחת מידע לאפליקציות

  פרצות אבטחה בתוכנות ואפליקציות מהוות איום מהותי על ארגונים בעולם שרק הופך לדיגיטאלי יותר ויותר. חיון טכנולוגיות מספקת שירותי ייעוץ, הטמעה ותמיכה מהפתרונות המובילים בתחום ההגנה על אפליקציות ווב (WAF- Web Application FW) של חברות F5  ו- Radware המספקים שכבת הגנה חשובה מפני איומי סייבר מסוכנים.

  לפרטים נוספים
 • מתודולוגית העבודה שלנו

  אבטחת מידע לעסקים ולארגונים נחשבת לאחד התחומים החשובים, המרתקים והמאתגרים בזמננו. בעת האחרונה אנו עדים לפריצות, שהן מעבר לכל דימיון, שהופכות לצערינו את הבלתי אפשרי לאפשרי. תכיפות התקיפות הפך לאינטנסיבי, משך התקיפות או ה״דגירה״ במערכות מתארך ונראה שאף ארגון אינו חסין. למעשה אפילו קונצרנים ענקיים שנראו בלתי-חדירים הפכו למטרה. הניסיון רב השנים שלנו סייע לנו רבות לפתח מתודולוגיות עבודה ללא פשרות, שגם מראות תוצאות.

  לפרטים נוספים


לקוחות מובילים

לקוחות מובילים

ויזה כאל
LABS
רשות הטסע והגנים
שערי מדע ומשפט
אמדוקס
SafeCharge
טבע
IAI
IAI elta
בזק
yes
קשת
ידיעות אחרונות
האקדמית כנרת
הפניקס
מועצה אזורית שומרון
מרכז רפואה מעיני הישועה
mer group
אל על
הבנק הבינלאומי
בנק דיסקונט
מגדל
Playtech
Elbit_Systems
Ministry of Defence
Refael רפאל


מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות? <br />
צרו קשר

מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות?
צרו קשר

  X
  למידע נוסף צרו איתנו קשר