פתרונות תקשורת אלחוטית פתרונות תקשורת אלחוטית בחיון טכנולוגיות

VMware

חברת VMware הינה חלוצת עולם הווירטואליזציה והענן, שחוללו את המהפכה העסקית והטכנולוגית המרכזית של העשור האחרון. כיום, לחברת VMware מעל חצי מיליון לקוחות, כולל 100% מרשימת 500 החברות הגדולות של פורצ'ן. 

היצע פתרונות החברה בתחומי הענן, מודרניזציה של יישומים, רישות, אבטחה ומקום העבודה הדיגיטלי מסייע ללקוחותיה לספק כל יישום, בכל ענן, באמצעות כל מכשיר.

עם היווסדה הביאה לעולם את תפישת הווירטואליזציה, יכולת ראשונה מסוגה לרכז מספר שרתים לוגיים בשרת פיסי אחד ולצמצם בכך באופן משמעותי את מספר השרתים שמפעיל כל ארגון. החסכון הגלום בכך הוליד שוק חדש בהיקף של מיליארדים ש-VMware מובילה בו גם כיום בשיעור של מעל 95 אחוזים. לצמצום מספר השרתים יש השפעה גם על איכות הסביבה – טכנולוגיות הווירטואליזציה של VMware מנעה זיהום בהיקף של 340 מיליון מטרים מעוקבים של דו תחמוצת הפחמן, היקף שווה ערך לתצרוכת החשמל השנתית של 43% מבתי האב בארה"ב (או כמו הסרת 18 מיליון מכוניות מהכבישים).

הווירטואליזציה היוותה בסיס לפיתוח תפישת הענן ובשנים האחרונות שכפלה החברה את ההצלחה גם לתחומי האחסון, דטה סנטר, סייבר וניידות עובדים ומובילה את ההצלחה של המעבר לעולם הדיגיטלי.

כיום עומדת VMware בחוד החנית של כל הפיתוחים הטכנולוגיים, הנוגעים בכל תחומי החיים ביניהם המעבר לדיגיטל, מעבר לעבודה מהבית, אינטרנט של החפצים (IoT), 5G, סייבר ועוד. הכלכלה הדיגיטלית החדשה צומחת במהירות מרבית. חברות כמו בנק לאומי וחברת אל על משגשגות באמצעות מינוף השימוש בתוכנה, כחלק מיצירת מודלים עסקיים חדשים לגמרי. 

מאמר שהתפרסם במגזין Forbes חושף את אחת ההתפתחויות המעניינות בשוק האבטחה כיום: חברת VMware הופכת להיות שחקנית משמעותית בעולם הסייבר בזכות גישה ייחודית שהיא מציעה לארגונים, שפותרת רבות מבעיות האבטחה שהם מתקשים להתמודד עמן. התפישה של VMware מציעה אבטחה פנימית, המוטמעת מראש בכל שכבות הארגון (סיגמנטציה) ובכך היא מגנה על כל אפליקציה, בכל מכשיר ובכל ענן. 

ל-VMware פעילות ענפה בישראל ומאז הקמת הסניף הישראלי בשנת 2007, רכשה VMware 5 סטארט-אפים ישראליים. מרכז המו"פ של החברה בישראל מתמחה בפתרונות ענן שמהווים מנועי צמיחה חדשים של החברה ובראשם ניהול ואוטומציה. בנוסף למרכז המו"פ, מנהלת החברה גם מרכז חדשנות שמפתח טכנולוגיות חדשות לעשור הבא. 

 מטה החברה ממוקם בפאלו אלטו, קליפורניה. VMware מחויבת לפעול ככוח למען קידום הטוב, החל מהחידושים הטכנולוגיים פורצי הדרך שהיא מציעה ועד להיותה משפיעה ברמה הגלובלית. 

למידע נוסף, היכנסו ל- https://www.vmware.com/company.html

מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות? <br />
צרו קשר

מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות?
צרו קשר

    X
    למידע נוסף צרו איתנו קשר