וירטואליזציה

וירטואליזציה מאפשרת לייצר שכבה וירטואלית שתקצה לכל שירות את החלק היחסי שהוא צריך כדי להפעיל את האפליקציות או לצרוך את המשאב הנדרש בצורה אופטימלית בכל רגע נתון, כך ניתן לחסוך בחומרה פיזית על ידי ניצול מיטבי של החומרה או התוכנה שבידי הארגון.

גם אם לא חשבתם ליצור לעצמכם ענן פרטי, ארגונים רבים נהנים היום מתשתית וירטואלית יציבה וגמישה, המסייעת להם להגיע ליעדים עסקיים. הודות לצוות המומחים המנוסים שלנו בחיון טכנולוגיות, הלקוחות שלנו נהנים מניהול פשוט יותר, לצד צמצום דרמטי בהיקף המערכות הפיזיות והשגת חיסכון משמעותי בעלויות הכוללות של ניהול מערך ה-IT ותחזוקתו.

לצד ייעוץ הקמה הטמעה ותחזוקה של הפתרונות, המומחים שלנו מיישמים בהצלחה מגוון פתרונות וירטואליזציה מהחברות המובילות בעולם:

 • VMware vSphere
 • Microsoft HyperV
 • Nutanix Acropolis
 • Xen
 • VMware vSAN 
 • Nutanix
 •  HPE Simplivity
 • NetApp HCI

קונטיינרים

ארגונים אשר מעוניינים לקחת את יתרונות הווירטואליזציה צעד נוסף קדימה, ישתמשו בטכנולוגיית הקונטיינרים (על שלל ההפצות Kuberentes הזמניות בשוק כיום). טכנולוגיית הקונטיינרים מאפשר להריץ במערכת הפעלה אחת יישומים מרובים בו זמנית אך בו בזמן באופן מבודד, כאילו כל אחד מהיישומים הוא היחיד שפועל על המערכת. כך ניתן להגיע לניצול מקסימלי של כוח המיחשוב. מדובר בטכנולוגיה חדשה יחסית בארגונים בינוניים עד גדולים ואנו צופים שתכנס בהקדם לכל תחום בעולמות ה- IT.

פתרונות נוספים שלנו

 • אחסון ו- HCI

  חיון טכנולוגיות מספקת ללקוחותיה שירותי אפיון, הטמעה ותמיכה למערכות האחסון וה- HCI של היצרניות הגדולות בעולם כמו DELL Technologies, NetApp, HPE, Infindat, VMware ועוד.

  לפרטים נוספים
 • גיבוי ו- DR (Disaster Recovery)

  בעולם בו האיומים על הארגון רק הולכים ומתגברים והופכים משאלה של ״האם״ לשאלה של ״מתי״, אסטרטגיית אחסון וגיבוי נכונה, גרנולרית, בענן, מקומית או בכל מקום בו מצוי המידע, היא רכיב הכרחי לשרידות המידע הארגוני. חיון טכנולוגיות מספקת שרותי תכנון, הטמעה ותמיכה לכלל תשתיות האחסון בארגון תוך סיוע בהקמת פתרונות גיבוי, תוכניות התאוששות מאסון ועוד.

  חיון טכנולוגיות הינה שותף ברמת הסמכה Gold של חברת VEEAM המספקת הגנת נתונים מודרנית ופתרונות גיבוי עוצמתיים, אינטואיטיביים לסביבה וירטואלית ולענן.

  לפרטים נוספים
 • וירטואליזציה

  אין היום בעולם תחום טכנולוגי, שאינו מושפע ממהפיכת הוירטואלזציה. חיון טכנולוגיות עובדת עם היצרנים המובילים בעולם, על מנת ליישם ארכיטקטורות וירטואליות מורכבות לייעול, חיסכון, הרחבה ושליטה טובה יותר בנכס היקר ביותר של הארגון – המידע שלו.

  לפרטים נוספים


לקוחות מובילים

לקוחות מובילים

ויזה כאל
LABS
רשות הטסע והגנים
שערי מדע ומשפט
אמדוקס
SafeCharge
טבע
IAI
IAI elta
בזק
yes
קשת
ידיעות אחרונות
האקדמית כנרת
הפניקס
מועצה אזורית שומרון
מרכז רפואה מעיני הישועה
mer group
אל על
הבנק הבינלאומי
בנק דיסקונט
מגדל
Playtech
Elbit_Systems
Ministry of Defence
Refael רפאל


מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות? <br />
צרו קשר

מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות?
צרו קשר

  X
  למידע נוסף צרו איתנו קשר