פתרונות תקשורת אלחוטית פתרונות תקשורת אלחוטית בחיון טכנולוגיות

וירטואליזציה

וירטואליזציה מאפשרת לייצר שכבה וירטואלית שתקצה לכל שירות את החלק היחסי שהוא צריך כדי להפעיל את האפליקציות או לצרוך את המשאב הנדרש בצורה אופטימלית בכל רגע נתון, כך ניתן לחסוך בחומרה פיזית על ידי ניצול מיטבי של החומרה או התוכנה שבידי הארגון.

גם אם לא חשבתם ליצור לעצמכם ענן פרטי, ארגונים רבים נהנים היום מתשתית וירטואלית יציבה וגמישה, המסייעת להם להגיע ליעדים עסקיים. הודות לצוות המומחים המנוסים שלנו בחיון טכנולוגיות, הלקוחות שלנו נהנים מניהול פשוט יותר, לצד צמצום דרמטי בהיקף המערכות הפיזיות והשגת חיסכון משמעותי בעלויות הכוללות של ניהול מערך ה-IT ותחזוקתו.

לצד ייעוץ הקמה הטמעה ותחזוקה של הפתרונות, המומחים שלנו מיישמים בהצלחה מגוון פתרונות וירטואליזציה מהחברות המובילות בעולם:

 • VMware vSphere
 • Microsoft HyperV
 • Nutanix Acropolis
 • Xen

 • VMware vSAN (גרסה של DELL = V20)
 • Nutanix
 •  HPE Simplivity
 • NetApp HCI

קונטיינרים

ארגונים אשר מעוניינים לקחת את יתרונות הווירטואליזציה צעד נוסף קדימה, ישתמשו בטכנולוגיית הקונטיינרים (על שלל ההפצות Kuberentes הזמניות בשוק כיום). טכנולוגיית הקונטיינרים מאפשר להריץ במערכת הפעלה אחת יישומים מרובים בו זמנית אך בו בזמן באופן מבודד, כאילו כל אחד מהיישומים הוא היחיד שפועל על המערכת. כך ניתן להגיע לניצול מקסימלי של כוח המיחשוב. מדובר בטכנולוגיה חדשה יחסית בארגונים בינוניים עד גדולים ואנו צופים שתכנס בהקדם לכל תחום בעולמות ה- IT.

פתרונות נוספים שלנו

 • אחסון ו- HCI

  חיון טכנולוגיות מספקת ללקוחותיה שירותי אפיון, הטמעה ותמיכה למערכות האחסון וה- HCI של היצרניות הגדולות בעולם כמו DELL Technologies, NetApp, HPE, Infindat, VMware ועוד.

  לפרטים נוספים
 • גיבוי ו- DR (Disaster Recovery)

  בעולם בו האיומים על הארגון רק הולכים ומתגברים והופכים משאלה של ״האם״ לשאלה של ״מתי״, אסטרטגיית אחסון וגיבוי נכונה, גרנולרית, בענן, מקומית או בכל מקום בו מצוי המידע, היא רכיב הכרחי לשרידות המידע הארגוני. חיון טכנולוגיות מספקת שרותי תכנון, הטמעה ותמיכה לכלל תשתיות האחסון בארגון תוך סיוע בהקמת פתרונות גיבוי, תוכניות התאוששות מאסון ועוד.

  חיון טכנולוגיות הינה שותף ברמת הסמכה Gold של חברת VEEAM המספקת הגנת נתונים מודרנית ופתרונות גיבוי עוצמתיים, אינטואיטיביים לסביבה וירטואלית ולענן.

  לפרטים נוספים
 • וירטואליזציה

  אין היום בעולם תחום טכנולוגי, שאינו מושפע ממהפיכת הוירטואלזציה. חיון טכנולוגיות עובדת עם היצרנים המובילים בעולם, על מנת ליישם ארכיטקטורות וירטואליות מורכבות לייעול, חיסכון, הרחבה ושליטה טובה יותר בנכס היקר ביותר של הארגון – המידע שלו.

  לפרטים נוספים


לקוחות כותבים עלינו

לקוחות כותבים עלינו

כשהחלטנו לשדרג את מערכות האחסון שלנו, יצאנו למכרז בו זכתה קבוצת אולטרייד. צוות המהנדסים של אולטרייד היה קשוב לצרכים שלנו לפני ובמהלך הפרויקט. הם התגלו כמקצוענים בלתי רגילים בזיהוי הבעיות ובמציאת הפתרונות במהירות. בטרם הפרויקט היו לנו חששות מההטמעה של טכנולוגיה חדשה – בדיעבד, אני שמח שעשינו זאת
מורדו אזגורי, מנהל ה-IT מכללת כנרת
בעזרת אולטרייד אנו מקבלים ערכים גבוהים לציוד אלקטרוני ישן שסיים את תפקידו בארגונינו, וגם דואגים לאיכות הסביבה. אולטרייד מבצעים את כלל התהליך - מאיסוף, דרך מיון והפרדה ועד סיום המיחזור של ציוד הקצה, המחשוב וה-IT על הצד הטוב ביותר
רוני מדריק, מנהל תחום רכש YES
בקבוצת שלמה (אפקון, שלמה ביטוח, תדיראן טלקום ומרכז לוגיסטי צריפין) עובדים עם All Trade כשנה וחצי ומקבלים פתרון מלא לשביעות רצוננו בנושא המחשוב בארגון: רכישת מחשבים ומיחזור ציוד אלקטרוניקה, כבלים ומתכות כמו אלומיניום, נחושת וברזל
שלומי אוחנה, סמנכ"ל רכש ולוגיסטיקה קבוצת שלמה
מזה שנים רבות אנו רוכשים מחשבים וציוד תקשורת מחברת אולטרייד. המחירים אכן אטרקטיביים וחווית השירות פשוט יוצאת דופן
מוטי לוי, CTO תעשיה צבאית


מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות? <br />
צרו קשר

מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות?
צרו קשר

  X
  למידע נוסף צרו איתנו קשר