פתרונות תקשורת אלחוטית פתרונות תקשורת אלחוטית בחיון טכנולוגיות

גיבוי ו- DR (Dissater Recovery)

ניהול וגיבוי בענן

אנו בחיון טכנולוגיות יודעים שאסטרטגיית גיבוי, שמותאמת לצרכי ואופי הארגון, היא רכיב הכרחי גם עבור אסטרטגיית מעבר משרדים, התאוששות מאסון, לעמידות בפני Ransomware ופעילויות נוספות בחיי הארגון. לכן בבחירת המענה ללקוחות שלנו, בכל הגדלים ומכל המגזרים, המומחים שלנו לוקחים בחשבון גורמים כמו תקציב, נפח המידע המגובה, מידת ומשך הזמינות שלו. 

בתחום הגיבוי לענן המומחים שלנו מבצעים גיבוי לעננים ציבורים, פרטיים או היברידיים באופן פשוט וגמיש המאפשר להגן על סביבות עבודה שונות. בנוסף אנו גם עובדים מול כל יצרני הענן הציבוריים הגדולים.

השירות המקצועי שלנו מאפשר להבטיח שרידות מלאה של המידע, אחזור מלא והתאוששות מהירה מאסון, התמודדות עם מתקפות כופר או נוזקות שונות, וכן ביזור מידע רחב ביותר התורם לתועלתו העסקית של הארגון. 

התאוששות מאסון - DR

המרחב האינטרנטי, מוגן ככל שניצור אותו, לעולם לא יהיה מאובטח ב- 100% ולאורך זמן. לכן, חשוב להיות מוכנים לכל תרחיש. כאשר מתרחשת פריצת אבטחת מידע, הסכנה אינה טמונה רק בחשיפת המידע בפני גורם זר אלא גם בהשבתת העבודה בארגון עד להתאוששות מלאה של המידע שנפגע. אין ספק שללא מערכת DR הארגון חשוף לנזקים כלכליים גבוהים מאוד, לכן כאשר בוחרים תוכנות גיבוי חשוב לקחת בחשבון גם את נושא ההתאוששות לצד יכולת האחסון וההגנה על המידע המגובה.

אנחנו בחיון טכנולוגיות מקפידים על הטמעת DR או BCP איכותיים ואפקטיביים באמצעות מוצרים של החברה או שימוש במוצרי תוכנה של המותגים המובילים בעולם.

פתרונות גיבוי לעסקים

החלפת גיבוי מחשב בענן או החלפת פתרונות גיבוי בענן לעסקים אינו דבר יום יומי. הפעלת תוכנת גיבוי נדרשת להיות פעולה קלה, שאינה דורשת השקעה רבה מהארגון. לכן חשוב למומחים שלנו שלארגון תהיה יכולת תגובה מהירה, התאוששות מהירה מאסון, יכולות שחזור נתונים שנמחקו, באינטגרציה מושלמת למגוון מערכות המידע ועבור כל סוגי המידע, הקבצים, השרתים פיסיים (שירותי גיבויים בחומרה) או הוירטואליים (שירותי גיבויים בענן) ו-Containers.

פתרונות נוספים שלנו

 • וירטואליזציה

  אין היום בעולם תחום טכנולוגי, שאינו מושפע ממהפיכת הוירטואלזציה. חיון טכנולוגיות עובדת עם היצרנים המובילים בעולם, על מנת ליישם ארכיטקטורות וירטואליות מורכבות לייעול, חיסכון, הרחבה ושליטה טובה יותר בנכס היקר ביותר של הארגון – המידע שלו.

  לפרטים נוספים
 • שרתים

  שרתים ושרתי אחסון בפרט, הם רק חלק משמעותי מסט הגורמים אשר הופכים ארגון למתקדם, מהיר ומעניקים יתרונות עסקיים. עם זאת, ניהול שרתים נכון והתאמת התוכנות למטרות העבודה הנדרשות מהארגון, הם שהופכים את האינטגרציה לחלק ממנוע הצמיחה של הארגון. חיון טכנולוגיות תסייע להשגת סינרגיה מושלמת במערכות המיחשוב שלכם ולעבודה מהירה, רציפה וחווייתית.

  לפרטים נוספים
 • מערכות הפעלה

  מערכות הפעלה הן המפתח להפעלת התשתיות שלכם. ישנם מספר מערכות הפעלה, כאשר לכל אחת יתרונות שונים.

  שימוש במערכת הפעלה נכונה, המותאמת אישית לצרכי הארגון יכולה לעזור לנצל את כל משאבי החומרה, ובכך לאפשר לכם יכולת ניהול טובה יותר של משאבים אלו.

  לפרטים נוספים


לקוחות כותבים עלינו

לקוחות כותבים עלינו

כשהחלטנו לשדרג את מערכות האחסון שלנו, יצאנו למכרז בו זכתה קבוצת אולטרייד. צוות המהנדסים של אולטרייד היה קשוב לצרכים שלנו לפני ובמהלך הפרויקט. הם התגלו כמקצוענים בלתי רגילים בזיהוי הבעיות ובמציאת הפתרונות במהירות. בטרם הפרויקט היו לנו חששות מההטמעה של טכנולוגיה חדשה – בדיעבד, אני שמח שעשינו זאת
מורדו אזגורי, מנהל ה-IT מכללת כנרת
בעזרת אולטרייד אנו מקבלים ערכים גבוהים לציוד אלקטרוני ישן שסיים את תפקידו בארגונינו, וגם דואגים לאיכות הסביבה. אולטרייד מבצעים את כלל התהליך - מאיסוף, דרך מיון והפרדה ועד סיום המיחזור של ציוד הקצה, המחשוב וה-IT על הצד הטוב ביותר
רוני מדריק, מנהל תחום רכש YES
בקבוצת שלמה (אפקון, שלמה ביטוח, תדיראן טלקום ומרכז לוגיסטי צריפין) עובדים עם All Trade כשנה וחצי ומקבלים פתרון מלא לשביעות רצוננו בנושא המחשוב בארגון: רכישת מחשבים ומיחזור ציוד אלקטרוניקה, כבלים ומתכות כמו אלומיניום, נחושת וברזל
שלומי אוחנה, סמנכ"ל רכש ולוגיסטיקה קבוצת שלמה
מזה שנים רבות אנו רוכשים מחשבים וציוד תקשורת מחברת אולטרייד. המחירים אכן אטרקטיביים וחווית השירות פשוט יוצאת דופן
מוטי לוי, CTO תעשיה צבאית


מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות? <br />
צרו קשר

מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות?
צרו קשר

  X
  למידע נוסף צרו איתנו קשר