גיבוי ו- DR (Dissater Recovery)

ניהול וגיבוי בענן

אנו בחיון טכנולוגיות יודעים שאסטרטגיית גיבוי, שמותאמת לצרכי ואופי הארגון, היא רכיב הכרחי גם עבור אסטרטגיית מעבר משרדים, התאוששות מאסון, לעמידות בפני Ransomware ופעילויות נוספות בחיי הארגון. לכן בבחירת המענה ללקוחות שלנו, בכל הגדלים ומכל המגזרים, המומחים שלנו לוקחים בחשבון גורמים כמו תקציב, נפח המידע המגובה, מידת ומשך הזמינות שלו. 

בתחום הגיבוי לענן המומחים שלנו מבצעים גיבוי לעננים ציבורים, פרטיים או היברידיים באופן פשוט וגמיש המאפשר להגן על סביבות עבודה שונות. בנוסף אנו גם עובדים מול כל יצרני הענן הציבוריים הגדולים.

השירות המקצועי שלנו מאפשר להבטיח שרידות מלאה של המידע, אחזור מלא והתאוששות מהירה מאסון, התמודדות עם מתקפות כופר או נוזקות שונות, וכן ביזור מידע רחב ביותר התורם לתועלתו העסקית של הארגון. 

התאוששות מאסון - DR

המרחב האינטרנטי, מוגן ככל שניצור אותו, לעולם לא יהיה מאובטח ב- 100% ולאורך זמן. לכן, חשוב להיות מוכנים לכל תרחיש. כאשר מתרחשת פריצת אבטחת מידע, הסכנה אינה טמונה רק בחשיפת המידע בפני גורם זר אלא גם בהשבתת העבודה בארגון עד להתאוששות מלאה של המידע שנפגע. אין ספק שללא מערכת DR הארגון חשוף לנזקים כלכליים גבוהים מאוד, לכן כאשר בוחרים תוכנות גיבוי חשוב לקחת בחשבון גם את נושא ההתאוששות לצד יכולת האחסון וההגנה על המידע המגובה.

אנחנו בחיון טכנולוגיות מקפידים על הטמעת DR או BCP איכותיים ואפקטיביים באמצעות מוצרים של החברה או שימוש במוצרי תוכנה של המותגים המובילים בעולם.

פתרונות גיבוי לעסקים

החלפת גיבוי מחשב בענן או החלפת פתרונות גיבוי בענן לעסקים אינו דבר יום יומי. הפעלת תוכנת גיבוי נדרשת להיות פעולה קלה, שאינה דורשת השקעה רבה מהארגון. לכן חשוב למומחים שלנו שלארגון תהיה יכולת תגובה מהירה, התאוששות מהירה מאסון, יכולות שחזור נתונים שנמחקו, באינטגרציה מושלמת למגוון מערכות המידע ועבור כל סוגי המידע, הקבצים, השרתים פיסיים (שירותי גיבויים בחומרה) או הוירטואליים (שירותי גיבויים בענן) ו-Containers.

פתרונות נוספים שלנו

 • וירטואליזציה

  אין היום בעולם תחום טכנולוגי, שאינו מושפע ממהפיכת הוירטואלזציה. חיון טכנולוגיות עובדת עם היצרנים המובילים בעולם, על מנת ליישם ארכיטקטורות וירטואליות מורכבות לייעול, חיסכון, הרחבה ושליטה טובה יותר בנכס היקר ביותר של הארגון – המידע שלו.

  לפרטים נוספים
 • שרתים

  שרתים ושרתי אחסון בפרט, הם רק חלק משמעותי מסט הגורמים אשר הופכים ארגון למתקדם, מהיר ומעניקים יתרונות עסקיים. עם זאת, ניהול שרתים נכון והתאמת התוכנות למטרות העבודה הנדרשות מהארגון, הם שהופכים את האינטגרציה לחלק ממנוע הצמיחה של הארגון. חיון טכנולוגיות תסייע להשגת סינרגיה מושלמת במערכות המיחשוב שלכם ולעבודה מהירה, רציפה וחווייתית.

  לפרטים נוספים
 • מערכות הפעלה

  מערכות הפעלה הן המפתח להפעלת התשתיות שלכם. ישנם מספר מערכות הפעלה, כאשר לכל אחת יתרונות שונים.

  שימוש במערכת הפעלה נכונה, המותאמת אישית לצרכי הארגון יכולה לעזור לנצל את כל משאבי החומרה, ובכך לאפשר לכם יכולת ניהול טובה יותר של משאבים אלו.

  לפרטים נוספים


לקוחות מובילים

לקוחות מובילים

ויזה כאל
LABS
רשות הטסע והגנים
שערי מדע ומשפט
אמדוקס
SafeCharge
טבע
IAI
IAI elta
בזק
yes
קשת
ידיעות אחרונות
האקדמית כנרת
הפניקס
מועצה אזורית שומרון
מרכז רפואה מעיני הישועה
mer group
אל על
הבנק הבינלאומי
בנק דיסקונט
מגדל
Playtech
Elbit_Systems
Ministry of Defence
Refael רפאל


מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות? <br />
צרו קשר

מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות?
צרו קשר

  X
  למידע נוסף צרו איתנו קשר