פתרונות תקשורת אלחוטית פתרונות תקשורת אלחוטית בחיון טכנולוגיות

מומחים בתחום האינטגרציה

אנו בחיון טכנולוגיות מעניקים מעטפת גלובאלית לכל הארגון. לכן, אינטגרציה בחיון טכנולוגיות היא לא סתם "עוד מחלקה" אלא מתודולוגיה וגישה לעבודה של כל אחד ואחת מעובדי הארגון. מומחי האינטגרציה שלנו מעורבים בכל פרוייקט מתחילתו ועד לסיומו, ואף לאחר שנסתיים. המחלקה ממשיכה מידי שנה לגייס לשורותיה מומחים נוספים ואף מעניקה שירותי מומחה מתקדמים באמצעות ELK.

חברת ELK הצטרפה לקבוצת אולטרייד בשנת 2018, כחברת אינטגרציה וכחברה אחות לחיון טכנולוגיות.

 

ELK נוסדה בשנת 2004 ע״י ולדימיר לוברסקי ואולג קובלב ומאז ועד היום נחשבת לאחת החברות המובילות בתחום האינטגרציה בישראל. ה- Visionשל ELK מאופיין ומבוסס התרבות הארגונית של חברות בינלאומיות, כאשר ELK מנחילים את העקרונות ויסודות החזקים בארגונים הישראלים.

אנו מבצעים פרוייקטים בכל רמת מורכבות ובכל תחום בשוק. שירותי אינטגרציה באים לידי ביטוי במעגל הטיפול בלקוח: 

 • יחד עם הלקוח מומחי חיון טכנולוגיות מאפיינים את הצרכים ואת ואופן הפעולה של הלקוח כדי לבחור את המוצר/ים הטוב ביותר עבורו.
 • מתאימים את המוצר לצרכי הארגון, ולא מנסים להתאים את הארגון למוצר.
 • מתקינים את המוצר/ים תוך כדי דאגה לאינטגרציה והטמעה מלאה של המוצרים עם כלל המערכות הרלוונטיות.
 • מתחזקים את המוצרים ואת המערכות כאשר מקומה של חיון טכנולוגיות בטיפול השוטף מוגדר על פי יכולות ורצונות הלקוח. 
 • ככל שהלקוחות שלנו מכירים את המערכות שמותקנות אצלם בארגון טוב יותר, קל לנו יותר לעזור להם במהירות. לכן עם הטמעת המערכות הארגוניות, אנחנו מעניקים ללקוחות שלנו On job training – ומשתפים את הלקוחות בפעילות. באופן זה הם מקבלים הבנה ויכולות ואנחנו מקבלים לקוחות מרוצים יותר.
 • חיון טכנולוגיות מלווה את הלקוח גם לאחר המכירה/ההתקנה.  הצוות המקצועי שלנו חוזר לארגון על מנת לבדוק אם שינויים בסביבת הארגון דורשים התאמות נוספות של הפתרונות. אנו מספקים Proactive Maintenance בכל התחומים, בלי יוצא מן הכלל, גם בתחום השירותים.

 

לסיכום אנו עושים הכל כדי לאפשר ללקוחות שלנו לעסוק בניהול העסק, בעת שאנחנו נותנים את המעטפת הטכנולוגית והשקט הנדרש לשם כך.

פתרונות נוספים שלנו

 • שירותי מעברי משרדים וחוות שרתים

  מעבר של ארגון, אינו דבר שבשגרה. יחד עם הריגוש שנלווה לכך כרוכים גם המון סידורים, ארגונים, אחריות ותאום של מגוון משימות אשר חייבות להתבצע בצורה מושלמת בכדי שהמעבר יתבצע בצורה חלקה.

  כאשר מדובר במעבר של חוות שרתים, התהליך הופך למורכב יותר, ודורש דיוק מרבי בכדי לבצעו בצורה נכונה, מהירה וזהירה על מנת למנוע עיכובים בזמן החזרה לעבודה במקום החדש.

  לפרטים נוספים


לקוחות כותבים עלינו

לקוחות כותבים עלינו

כשהחלטנו לשדרג את מערכות האחסון שלנו, יצאנו למכרז בו זכתה קבוצת אולטרייד. צוות המהנדסים של אולטרייד היה קשוב לצרכים שלנו לפני ובמהלך הפרויקט. הם התגלו כמקצוענים בלתי רגילים בזיהוי הבעיות ובמציאת הפתרונות במהירות. בטרם הפרויקט היו לנו חששות מההטמעה של טכנולוגיה חדשה – בדיעבד, אני שמח שעשינו זאת
מורדו אזגורי, מנהל ה-IT מכללת כנרת
בעזרת אולטרייד אנו מקבלים ערכים גבוהים לציוד אלקטרוני ישן שסיים את תפקידו בארגונינו, וגם דואגים לאיכות הסביבה. אולטרייד מבצעים את כלל התהליך - מאיסוף, דרך מיון והפרדה ועד סיום המיחזור של ציוד הקצה, המחשוב וה-IT על הצד הטוב ביותר
רוני מדריק, מנהל תחום רכש YES
בקבוצת שלמה (אפקון, שלמה ביטוח, תדיראן טלקום ומרכז לוגיסטי צריפין) עובדים עם All Trade כשנה וחצי ומקבלים פתרון מלא לשביעות רצוננו בנושא המחשוב בארגון: רכישת מחשבים ומיחזור ציוד אלקטרוניקה, כבלים ומתכות כמו אלומיניום, נחושת וברזל
שלומי אוחנה, סמנכ"ל רכש ולוגיסטיקה קבוצת שלמה
מזה שנים רבות אנו רוכשים מחשבים וציוד תקשורת מחברת אולטרייד. המחירים אכן אטרקטיביים וחווית השירות פשוט יוצאת דופן
מוטי לוי, CTO תעשיה צבאית


מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות? <br />
צרו קשר

מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות?
צרו קשר

  X
  למידע נוסף צרו איתנו קשר