עגלה חכמה עגלה חכמה

AI Retail Tech

עגלות חכמות

עגלת קניות למרכול מייעלת את ביצוע ליקוט המוצרים ע"י הלקוח ואת תהליך הקנייה באמצעות סריקה אוטומטית של המוצרים ותשלום ישירות בעגלה או בעמדת קיוסק אטומטית. בנוסף, מפחיתה אובדן מוצרים וגניבות, חוסכת בשכ"ע קופאים/ות, מקפיצה מבצעים ומייצרת הכנסות נוספות.

תכנון פלנוגרמות

עוברים לשליטה במדף באמצעות מערכת ניהול המדף החכם המייעלת את תהליכי ניהול המדף, מונעת פחת, מאפשרת בקרה על מוצרים חדשים באופן חכם ואוטומטי החל משלב בניית הפלנוגרמה, דרך ניטור ולמידה קבועה תוך יצירת משימות טקטיות המובילות לגידול וצמיחה של הרשת, שיפור המכר והרווח הנקי ולשקט תעשיתי.

FAI – תוכנות למניעת אובדן (קו קופות, Face Recognition)

מאפשרות הפחתת גניבות בשוק הקמעונאי, הגברת הניהול והפיקוח, ניתוח נתונים בזמן אמת ומניעת אירועי אבטחה ובטיחות מהצד של הלקוחות ומהצד של העובדים.

מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות? <br />
צרו קשר

מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות?
צרו קשר

  יצרנים

  פתרונות נוספים שלנו

  • פיתרונות אינטרקטיביים

   פתרונות קמעונאות אינטראקטיביים כוללים מגוון רחב של טכנולוגיות ואסטרטגיות המאפשרות לקמעונאים לתקשר עם לקוחות באופן אישי ואינטראקטיבי. פתרונות אלה ממנפים נקודות מגע דיגיטליות שונות, כגון אפליקציות לנייד, קיוסקים אינטראקטיביים, מציאות רבודה (AR), מציאות מדומה (VR), ובינה מלאכותית (AI), כדי ליצור חוויות קניות סוחפות ומרתקות. כל אלו  מהווים יתרונות רבים לקמעונאים והן ללקוחות כגון: איסוף נתוני לקוח, שיפור המלצות למוצרים, מיטוב פריסות החנויות, שיפור מעורבות לקוח, הגדלת מכירות, יצירת חווית קניה מהנה ללקוח, נוחות, התאמה אישית, בידור ועוד.

  • שילוט דיגיטלי

   שילוט דיגיטלי מציג בצורה אלקטרונית מידע, פרסומות או מסרים אחרים על גבי מסך במקומות כמו: חנויות קמעונאיות, מסעדות ומרכזי תחבורה, במטרה לספק מידע ללקוחות או למבקרים. השילוט הדיגיטלי מציג מגוון תכנים, כולל טקסט, תמונות, סרטונים ואנימציות. המסך יכול לשמש גם לאינטראקציה עם לקוחות, כגון באמצעות מסכי מגע או קודי QR. שילוט דיגיטלי הופך יותר ויותר פופולרי כדרך לתקשר עם לקוחות ומבקרים. זוהי דרך רב-תכליתית ויעילה לשתף מידע, לקדם מוצרים או שירותים וליצור חוויה מרתקת יותר ללקוחות.  לקוחות מובילים

  לקוחות מובילים

  ויזה כאל
  LABS
  רשות הטסע והגנים
  שערי מדע ומשפט
  אמדוקס
  SafeCharge
  טבע
  IAI
  IAI elta
  בזק
  yes
  קשת
  ידיעות אחרונות
  האקדמית כנרת
  הפניקס
  מועצה אזורית שומרון
  מרכז רפואה מעיני הישועה
  mer group
  אל על
  הבנק הבינלאומי
  בנק דיסקונט
  מגדל
  Playtech
  Elbit_Systems
  Ministry of Defence
  Refael רפאל


  X
  למידע נוסף צרו איתנו קשר