פתרונות תקשורת אלחוטית פתרונות תקשורת אלחוטית בחיון טכנולוגיות

פתרונות אבטחת מידע לתקשורת

כאשר מדובר באבטחת מערכות מידע, הרשת הארגונית מהווה את ״מגרש המשחקים״ הגדול ביותר לפורצים. לצערנו יחסי הכוחות על המגרש אינם שקולים: על הארגון להגן על מספר נקודות ברשת על מנת להבטיח הגנה מלאה ואילו על הפורץ למצוא תוואי אחד בלבד למימוש מקסימאלי של הפריצה ברשת.

מרבית הארגונים דואגים לרכוש הגנה שתמנע פרצות או תגלה ניסיונות פריצה של תוכנות או האקרים מרחבי הרשת הפתוחה אל תוך רשת הארגון. עם זאת ארגונים רבים שוכחים להגן ולחסום את נקודות הגישה לרשת הפנימית מתוך הרשת הפנימית עצמה, במחשבה שהיא כבר מוגנת. ישנם מקרים רבים בהם יכולה להתרחש פריצה מתוך הרשת הפנימית בכוונה על ידי חיבור של מכשירים לרשת הפנימית של אורחים/ בעלי תפקידים שבאו לספק שירות חד פעמי, או בלי כוונה, על ידי מכשיר אישי נגוע של אחד העובדים וכו.

לכן יש חשיבות רבה למערכת שתנהל את הרשאות החיבור לרשת ותמנע התחברות לא רצויה גם ברשת הפנימית. בחיון טכנולוגיות אנחנו עובדים עם הטובים ביותר בתחום ניהול הגישה לתקשורת NAC (Network Access Control) כמו Aruba ClearPass Policy Manager (HPE). / FORTINAC /PULSE SECURE.

פתרונות נוספים שלנו

 • מתודולוגית העבודה שלנו

  אבטחת מידע לעסקים ולארגונים נחשבת לאחד התחומים החשובים, המרתקים והמאתגרים בזמננו. בעת האחרונה אנו עדים לפריצות, שהן מעבר לכל דימיון, שהופכות לצערינו את הבלתי אפשרי לאפשרי. תכיפות התקיפות הפך לאינטנסיבי, משך התקיפות או ה״דגירה״ במערכות מתארך ונראה שאף ארגון אינו חסין. למעשה אפילו קונצרנים ענקיים שנראו בלתי-חדירים הפכו למטרה. הניסיון רב השנים שלנו סייע לנו רבות לפתח מתודולוגיות עבודה ללא פשרות, שגם מראות תוצאות.

  לפרטים נוספים
 • פתרונות חומת אש

  כשותפה בכירה של חברות Fortinet ו-  Checkpoint חיון טכנולוגיות מספקת פתרונות חומת אש מתקדמים לארגונים מכל הגדלים ומכל קצוות המשק. השירות המקיף שלנו כולל ייעוץ, הטמעה ותמיכה במערכות חומת אש מתקדמות.

  לפרטים נוספים
 • פתרונות אבטחת מידע לתחנות קצה ומכשירים ניידים

  ארגונים היום מחוייבים לפעול בצורה דינמית אשר תאפשר להם להיות רווחיים, גמישים ומהירי תגובה. נוכח שינויים גלובאליים, לא כל העובדים יתחברו לרשת מהמשרד. במקרים מסוימים גם לא יתחברו עם המחשב האישי, אלא יעבדו מהנייד או מהטאבלט. הדבר מביא לחשיפה גדולה יותר לנוזקות שמקורן נקודות הקצה. חיון טכנולוגיות מציעה ללקוחותיה מגוון פתרונות לתחנות הקצה ולמכשירים הניידים, שיגבירו את מידת ההגנה הניתנת לארגון מבלי לפגוע בחוויית העבודה.

  לפרטים נוספים


לקוחות כותבים עלינו

לקוחות כותבים עלינו

כשהחלטנו לשדרג את מערכות האחסון שלנו, יצאנו למכרז בו זכתה קבוצת אולטרייד. צוות המהנדסים של אולטרייד היה קשוב לצרכים שלנו לפני ובמהלך הפרויקט. הם התגלו כמקצוענים בלתי רגילים בזיהוי הבעיות ובמציאת הפתרונות במהירות. בטרם הפרויקט היו לנו חששות מההטמעה של טכנולוגיה חדשה – בדיעבד, אני שמח שעשינו זאת
מורדו אזגורי, מנהל ה-IT מכללת כנרת
בעזרת אולטרייד אנו מקבלים ערכים גבוהים לציוד אלקטרוני ישן שסיים את תפקידו בארגונינו, וגם דואגים לאיכות הסביבה. אולטרייד מבצעים את כלל התהליך - מאיסוף, דרך מיון והפרדה ועד סיום המיחזור של ציוד הקצה, המחשוב וה-IT על הצד הטוב ביותר
רוני מדריק, מנהל תחום רכש YES
בקבוצת שלמה (אפקון, שלמה ביטוח, תדיראן טלקום ומרכז לוגיסטי צריפין) עובדים עם All Trade כשנה וחצי ומקבלים פתרון מלא לשביעות רצוננו בנושא המחשוב בארגון: רכישת מחשבים ומיחזור ציוד אלקטרוניקה, כבלים ומתכות כמו אלומיניום, נחושת וברזל
שלומי אוחנה, סמנכ"ל רכש ולוגיסטיקה קבוצת שלמה
מזה שנים רבות אנו רוכשים מחשבים וציוד תקשורת מחברת אולטרייד. המחירים אכן אטרקטיביים וחווית השירות פשוט יוצאת דופן
מוטי לוי, CTO תעשיה צבאית


מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות? <br />
צרו קשר

מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות?
צרו קשר

  X
  למידע נוסף צרו איתנו קשר