פתרונות תקשורת הפתרונות שלנו

פתרונות אבטחת מידע לתחנות קצה ומכשירים ניידים

תפקיד מנהל מערכות המידע, ה- CISO או מנהל ה- IT מאופיין ברגישויות רבות. הוא נדרש לאזן בין מגוון שיקולים – כלכליים עסקיים ואחרים, בנוסף לשיקולים הטכנולוגיים, על מנת לייצר לארגון פתרון נכון ושלם. הוא נדרש פעמים רבות להעמיד למבחן את האיזון העדין בין הצורך להגן על תחנות הקצה לבין החובה להגן על הפרטיות. בין עבודה מכל מקום לבין ניהול מרכזי תוך הקפדה על הזדהות מאובטחת.

אנחנו מטפלים ומאבטחים את כל סוגי נקודת הקצה (- Endpoint Detection and Response EDR), בכל מקום שהם נמצאים, גם אם היעד לתקיפה הוא מערכת ה- data base, השרת המרכזי, מערכת הדוא״ל או אפילו מכונות על פס היצור.

במקרים אלו, הסכנות אליהם הארגון חשוף גדלות משמעותית. לכן חשוב ליצור מנגנוני הגנה מגוונים על נקודות הקצה כמו מנגנוני הזדהות כפולה, מערכות אנטי- וירוס, מערכות Prevention, מערכות ניהול זהויות ועוד.

אנו בחיון טכנולוגיות עובדים עם מיטב החברות הטובות ביותר בתחום זה ביניהם Trend Micro, Bitdefender ו- Minerva.
אנחנו נתאים לכם את הפתרון המושלם, האפקטיבי ביותר, שיעבוד seamless לטכנולוגיות שלכם, למבנה הארגוני וליעדים העסקיים, גם באותם המצבים בהם אין אפשרות להגן על הרשת עצמה.

פתרונות נוספים שלנו

 • פתרונות אבטחת מידע לאפליקציות

  פרצות אבטחה בתוכנות ואפליקציות מהוות איום מהותי על ארגונים בעולם שרק הופך לדיגיטאלי יותר ויותר. חיון טכנולוגיות מספקת שירותי ייעוץ, הטמעה ותמיכה מהפתרונות המובילים בתחום ההגנה על אפליקציות ווב (WAF- Web Application FW) של חברות F5  ו- Radware המספקים שכבת הגנה חשובה מפני איומי סייבר מסוכנים.

  לפרטים נוספים
 • פתרונות הגנה לתשתיות דואר

  חלק גדול מתקיפות הסייבר הנפוצות מתרחשות דרך המייל הארגוני. חברת חיון טכנולוגיות מספקת מגוון רחב של פתרונות הגנה לתיבות דואר של החברות המובילות בעולם כמו צ'ק פויינט, סייבונט, פורטינט ועוד, לתיבות דואר בסביבת הענן Office 365,  ושרתי Exchange לוקאליים. זאת, על מנת לספק הגנה הרמטית, סינון דואר חשוד וחסימת איומים מהרשת הארגונית.

  לפרטים נוספים
 • פתרונות חומת אש

  כשותפה בכירה של חברות Fortinet ו-  Checkpoint חיון טכנולוגיות מספקת פתרונות חומת אש מתקדמים לארגונים מכל הגדלים ומכל קצוות המשק. השירות המקיף שלנו כולל ייעוץ, הטמעה ותמיכה במערכות חומת אש מתקדמות.

  לפרטים נוספים


לקוחות כותבים עלינו

לקוחות כותבים עלינו

כשהחלטנו לשדרג את מערכות האחסון שלנו, יצאנו למכרז בו זכתה קבוצת אולטרייד. צוות המהנדסים של אולטרייד היה קשוב לצרכים שלנו לפני ובמהלך הפרויקט. הם התגלו כמקצוענים בלתי רגילים בזיהוי הבעיות ובמציאת הפתרונות במהירות. בטרם הפרויקט היו לנו חששות מההטמעה של טכנולוגיה חדשה – בדיעבד, אני שמח שעשינו זאת
מורדו אזגורי, מנהל ה-IT מכללת כנרת
בעזרת אולטרייד אנו מקבלים ערכים גבוהים לציוד אלקטרוני ישן שסיים את תפקידו בארגונינו, וגם דואגים לאיכות הסביבה. אולטרייד מבצעים את כלל התהליך - מאיסוף, דרך מיון והפרדה ועד סיום המיחזור של ציוד הקצה, המחשוב וה-IT על הצד הטוב ביותר
רוני מדריק, מנהל תחום רכש YES
בקבוצת שלמה (אפקון, שלמה ביטוח, תדיראן טלקום ומרכז לוגיסטי צריפין) עובדים עם All Trade כשנה וחצי ומקבלים פתרון מלא לשביעות רצוננו בנושא המחשוב בארגון: רכישת מחשבים ומיחזור ציוד אלקטרוניקה, כבלים ומתכות כמו אלומיניום, נחושת וברזל
שלומי אוחנה, סמנכ"ל רכש ולוגיסטיקה קבוצת שלמה
מזה שנים רבות אנו רוכשים מחשבים וציוד תקשורת מחברת אולטרייד. המחירים אכן אטרקטיביים וחווית השירות פשוט יוצאת דופן
מוטי לוי, CTO תעשיה צבאית


מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות? <br />
צרו קשר

מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות?
צרו קשר

  X
  למידע נוסף צרו איתנו קשר