פתרונות תקשורת פתרונות תקשורת

פתרונות תקשורת למשרדים ולחוות שרתים

בעידן הדיגיטאלי בו אנו חיים, תחום התקשורת מהווה את הבסיס כמעט לכל פעולה שננקטת בארגון. טווח התקשורת הוא גדול מאד וסוגי התקשורת סבוכים ומגוונים, החל מתקשורת בין מכונות שונות, תקשורת בין עובד למכונה, תקשורת בין עובדי הארגון ועד לתקשורת בין שרתי הארגון מכל מקום ובכל זמן.

תקשורת חכמה, המצליחה לסנכרן בצורה נכונה בין כל הגופים הרלוונטיים, בצורה סדירה ובאיכות גבוהה, היא הבסיס לפעילות שוטפת, תקינה ויעילה של ארגון.

אנו בחיון טכנולוגיות עם ניסיון וידע של מעל ל- 20 שנה, עובדים עם מגוון החברות במשק המספקות את מגוון הפתרונות הטובים ביותר במשק. אנו נדאג להתאים לכם את הפתרון האידיאלי עבורכם, כדי שתוכלו לייצר תקשורת טובה, מהירה, רציפה ואיכותית כבסיס להצלחת הארגון.

פתרונות נוספים שלנו

 • פתרונות תקשורת אלחוטית

  כשותפה בכירה של חברת Aruba Networks אנו מספקים את הפתרונות האיכותיים ביותר בתחום הגלישה האלחוטית לכל עסק או ארגון מכל סוג ובכל תחום בתעשייה. פתרונות הגלישה האלחוטית של חברת Aruba Networks, המדורגת על ידי גרטנר כמובילה עולמית בפתרונות תקשורת אלחוטית, מבטיחים לעסק ביצועים מעולים לצד תפעול פשוט ואינטואיטיבי מבלי להתפשר על רמת האבטחה.

  לפרטים נוספים
 • איזון עומסים

  עומס במשאבי הארגון יכול לגרום להאטת הצמיחה או הגרוע מכך לבלימת הצמיחה של הארגון. ציוד התקשורת הנכון, יעזור לנו לאזן את העומסים, כך שעומס יכול להפוך לדבר טוב, כלומר להתפרש כניצול מירבי של משאבי הארגון ובכך להגיע לתפוקה מקסימלית.

  לפרטים נוספים
 • פתרונות נראות רשתית

  חברת גיגמון – המובילה העולמית בפתרונות נראות רשתית אומרת ״מה שלא רואים אי אפשר לנטר ומה שלא מנוטר לא מנוהל״. חיון טכנולוגיות תסייע לכם להשיג נראות מירבית על הרשת שלכם, כך שאתם תוכלו לקבל יותר מידע ולהשתמש בו למינוף, מיצוב והגנה של הפעילות שלכם.

  לפרטים נוספים


לקוחות מובילים

לקוחות מובילים

ויזה כאל
LABS
רשות הטסע והגנים
שערי מדע ומשפט
אמדוקס
SafeCharge
טבע
IAI
IAI elta
בזק
yes
קשת
ידיעות אחרונות
האקדמית כנרת
הפניקס
מועצה אזורית שומרון
מרכז רפואה מעיני הישועה
mer group
אל על
הבנק הבינלאומי
בנק דיסקונט
מגדל
Playtech
Elbit_Systems
Ministry of Defence
Refael רפאל


מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות? <br />
צרו קשר

מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות?
צרו קשר

  X
  למידע נוסף צרו איתנו קשר