ענן היברידי – Hybrid Cloud

אבטחת מידע בענן הציבורי אומנם מקנה לארגון יתרונות רבים, אך מצד שני חושפת את כל המידע לרשת הציבורית. גם אם אותו שרת שבו אנו מאחסנים את המידע הינו שרת מאובטח, המידע בפועל גלוי וחשוף יותר למתקפות סייבר. לכן ישנה אפשרות לפעול בתצורת ענן היברידי, סנכרון של ענן ציבורי וענן פרטי, כך שחלק מהתוכנות/מידע יפעל דרך הענן הציבורי, ואילו אותו מידע רגיש יותר יהיה נגיש רק בענן הפרטי, וכך לא יהיה חשוף לרשת הציבורית.

בכדי לגשת לתשתית הארגון באופן חיצוני, בצורה מאובטחת וכמו כן כדי ליצור סנכרון מושלם בין הענן הציבורי לענן הפרטי יש צורך בהשקעה במערכת של פתרונות ענן היברידיים שיעשו זאת בצורה הנכונה והטובה ביותר. כמו כן, גם קיימת הזדמנות להוספת שירותים מנוהלים ושירותים מקצועיים לניהול מערכות הענן ההיברידיות, כמו שמירה על תהליכי DevOps, כלי אופטימיזציה לעלות ולדרישות אחרות.

אנחנו בחיון טכנולוגיות עובדים בשיתוף פעולה עם שלל היצרנים המובילים המספקים שירותי ענן לעסק, ונדע להתאים לכם את הפתרון המדויק שיתאים לכם ולהמליץ לכם על פתרונות בענן לפי צרכיכם ומידותיכם.

פתרונות נוספים שלנו

 • תצורות הענן שלנו

  פריסת ענן מתייחסת לאופן שבו התוכנה או השירות זמינים. היכולת להתאים לארגון באופן מדוייק את תצורת הענן שמתאימה לו, תשפיע על השאלות מי יכול לגשת לנתונים בענן ובאילו דרכים.

  לפרטים נוספים
 • ענן פרטי - Private Cloud

  תחום הענן הפרטי מעניק ערך רב לארגון וימשיכו להוות מרכיב חשוב בעולמות הענן ורכיב מרכזי בעננים היברידיים. כאשר רוב הארגונים כיום משתמשים בעננים ציבוריים כפתרון הטוב ביותר ליחס העלות-תועלת, ביצועים וזמינות, חלקם יעדיפו להשתמש בעננים הפרטיים שמים בדגש על יכולות ביטחון ותאימות.

  לפרטים נוספים


לקוחות מובילים

לקוחות מובילים

ויזה כאל
LABS
רשות הטסע והגנים
שערי מדע ומשפט
אמדוקס
SafeCharge
טבע
IAI
IAI elta
בזק
yes
קשת
ידיעות אחרונות
האקדמית כנרת
הפניקס
מועצה אזורית שומרון
מרכז רפואה מעיני הישועה
mer group
אל על
הבנק הבינלאומי
בנק דיסקונט
מגדל
Playtech
Elbit_Systems
Ministry of Defence
Refael רפאל


מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות? <br />
צרו קשר

מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות?
צרו קשר

  X
  למידע נוסף צרו איתנו קשר