פתרונות תקשורת אלחוטית פתרונות תקשורת אלחוטית בחיון טכנולוגיות

ענן היברידי – Hybrid Cloud

אבטחת מידע בענן הציבורי אומנם מקנה לארגון יתרונות רבים, אך מצד שני חושפת את כל המידע לרשת הציבורית. גם אם אותו שרת שבו אנו מאחסנים את המידע הינו שרת מאובטח, המידע בפועל גלוי וחשוף יותר למתקפות סייבר. לכן ישנה אפשרות לפעול בתצורת ענן היברידי, סנכרון של ענן ציבורי וענן פרטי, כך שחלק מהתוכנות/מידע יפעל דרך הענן הציבורי, ואילו אותו מידע רגיש יותר יהיה נגיש רק בענן הפרטי, וכך לא יהיה חשוף לרשת הציבורית.

בכדי לגשת לתשתית הארגון באופן חיצוני, בצורה מאובטחת וכמו כן כדי ליצור סנכרון מושלם בין הענן הציבורי לענן הפרטי יש צורך בהשקעה במערכת של פתרונות ענן היברידיים שיעשו זאת בצורה הנכונה והטובה ביותר. כמו כן, גם קיימת הזדמנות להוספת שירותים מנוהלים ושירותים מקצועיים לניהול מערכות הענן ההיברידיות, כמו שמירה על תהליכי DevOps, כלי אופטימיזציה לעלות ולדרישות אחרות.

אנחנו בחיון טכנולוגיות עובדים בשיתוף פעולה עם שלל היצרנים המובילים המספקים שירותי ענן לעסק, ונדע להתאים לכם את הפתרון המדויק שיתאים לכם ולהמליץ לכם על פתרונות בענן לפי צרכיכם ומידותיכם.

פתרונות נוספים שלנו

 • תצורות הענן שלנו

  פריסת ענן מתייחסת לאופן שבו התוכנה או השירות זמינים. היכולת להתאים לארגון באופן מדוייק את תצורת הענן שמתאימה לו, תשפיע על השאלות מי יכול לגשת לנתונים בענן ובאילו דרכים.

  לפרטים נוספים
 • ענן פרטי – Private Cloud

  תחום הענן הפרטי מעניק ערך רב לארגון וימשיכו להוות מרכיב חשוב בעולמות הענן ורכיב מרכזי בעננים היברידיים. כאשר רוב הארגונים כיום משתמשים בעננים ציבוריים כפתרון הטוב ביותר ליחס העלות-תועלת, ביצועים וזמינות, חלקם יעדיפו להשתמש בעננים הפרטיים שמים בדגש על יכולות ביטחון ותאימות.

  לפרטים נוספים


לקוחות כותבים עלינו

לקוחות כותבים עלינו

כשהחלטנו לשדרג את מערכות האחסון שלנו, יצאנו למכרז בו זכתה קבוצת אולטרייד. צוות המהנדסים של אולטרייד היה קשוב לצרכים שלנו לפני ובמהלך הפרויקט. הם התגלו כמקצוענים בלתי רגילים בזיהוי הבעיות ובמציאת הפתרונות במהירות. בטרם הפרויקט היו לנו חששות מההטמעה של טכנולוגיה חדשה – בדיעבד, אני שמח שעשינו זאת
מורדו אזגורי, מנהל ה-IT מכללת כנרת
בעזרת אולטרייד אנו מקבלים ערכים גבוהים לציוד אלקטרוני ישן שסיים את תפקידו בארגונינו, וגם דואגים לאיכות הסביבה. אולטרייד מבצעים את כלל התהליך - מאיסוף, דרך מיון והפרדה ועד סיום המיחזור של ציוד הקצה, המחשוב וה-IT על הצד הטוב ביותר
רוני מדריק, מנהל תחום רכש YES
בקבוצת שלמה (אפקון, שלמה ביטוח, תדיראן טלקום ומרכז לוגיסטי צריפין) עובדים עם All Trade כשנה וחצי ומקבלים פתרון מלא לשביעות רצוננו בנושא המחשוב בארגון: רכישת מחשבים ומיחזור ציוד אלקטרוניקה, כבלים ומתכות כמו אלומיניום, נחושת וברזל
שלומי אוחנה, סמנכ"ל רכש ולוגיסטיקה קבוצת שלמה
מזה שנים רבות אנו רוכשים מחשבים וציוד תקשורת מחברת אולטרייד. המחירים אכן אטרקטיביים וחווית השירות פשוט יוצאת דופן
מוטי לוי, CTO תעשיה צבאית


מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות? <br />
צרו קשר

מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות?
צרו קשר

  X
  למידע נוסף צרו איתנו קשר