פתרונות תקשורת הפתרונות שלנו

חליפים וחומרה

חברת חיון טכנולוגיות מתמחה בפתרונות חומרה מקוריים וחליפיים (Option & Parts), במיוחד ברכיבים חיוניים כמו – מעבד, זיכרון ודיסק, לסוגיהם השונים. לחיון טכנולוגיות המומחיות לאיתור, רכישה  ולהרכבת מערכות ליבה בתצורות שונות ממגוון מותגים שונים.
היכולות המקצועיות שלנו עולות בקנה אחד עם היכולות העסקיות והאופי התחרותי והרב תחומי של החברה. מטרתנו בכל עסקה, היא להשיג את המחירים הטובים ביותר, בזמן הקצר ביותר ולעמוד באתגרים המסחריים בשוק שמשתנה לעיתים תכופות. לכן, אנו חברים במספר בורסאות מידע מובילות בעולם, ומתנהלים כנציגות ישראלית יחידה מול השחקנים הגדולים בתחום, כאשר אנחנו מובילים באוקשנים הבינ״ל האקסקלוסיביים ביותר.

פתרונות נוספים שלנו

 • מחשוב מחודש

  חיון טכנולוגיות  ממשיכה להוביל את תחום החומרה המחודשת בישראל, פעילות שהחלה עם קבוצת אולטרייד ונמשכת כבר למעלה משני עשורים. חיון טכנולוגיות מספקת לכלל לקוחותיה, בכל מגזר ובכל סדר גודל, פתרונות חומרה ״ירוקים״ מקצה לקצה, לרבות מחשבים ניידים, מחשבים נייחים ותחנות עבודה ועד שרתים, מתגים ומערכות איחסון ותקשורת של מיטב היצרנים המובילים.

  לפרטים נוספים
 • מוצרי אנד אוף לייף EOL – End Of Life Products

  כשחברה מכריזה שהיא מפסיקה לתת שירותי תמיכה ברכיב החומרה, כלומר הוא בסטטוס End of Support (EoS), המשמעות היא שהוא לא מומלץ ל- Mass production ו- New Design. לאחר זמן קצר החברה תכריז כי הרכיב יכנס בקטגוריה של End of Life (EoL) והיא תוציא אותו מהמחזור או מהתמיכה בהתאם.

  עם זאת ולמרות הקושי באיתור מלאי זמין, ארגונים רבים יעדיפו לנסות ככל שביכולתם לאתר את המוצר, על פני קיום תהליכי רכש מייגעים והתאמה מחדש של המערכות הארגוניות שלהם למוצר מהדור הבא. כאן אנחנו נכנסים לפעולה, מאתרים ומייבאים מוצרים ייחודיים ולפעמים אף נדירים, מכל מקום בעולם לכל מקום בעולם (DropShip).

  לפרטים נוספים


לקוחות כותבים עלינו

לקוחות כותבים עלינו

כשהחלטנו לשדרג את מערכות האחסון שלנו, יצאנו למכרז בו זכתה קבוצת אולטרייד. צוות המהנדסים של אולטרייד היה קשוב לצרכים שלנו לפני ובמהלך הפרויקט. הם התגלו כמקצוענים בלתי רגילים בזיהוי הבעיות ובמציאת הפתרונות במהירות. בטרם הפרויקט היו לנו חששות מההטמעה של טכנולוגיה חדשה – בדיעבד, אני שמח שעשינו זאת
מורדו אזגורי, מנהל ה-IT מכללת כנרת
בעזרת אולטרייד אנו מקבלים ערכים גבוהים לציוד אלקטרוני ישן שסיים את תפקידו בארגונינו, וגם דואגים לאיכות הסביבה. אולטרייד מבצעים את כלל התהליך - מאיסוף, דרך מיון והפרדה ועד סיום המיחזור של ציוד הקצה, המחשוב וה-IT על הצד הטוב ביותר
רוני מדריק, מנהל תחום רכש YES
בקבוצת שלמה (אפקון, שלמה ביטוח, תדיראן טלקום ומרכז לוגיסטי צריפין) עובדים עם All Trade כשנה וחצי ומקבלים פתרון מלא לשביעות רצוננו בנושא המחשוב בארגון: רכישת מחשבים ומיחזור ציוד אלקטרוניקה, כבלים ומתכות כמו אלומיניום, נחושת וברזל
שלומי אוחנה, סמנכ"ל רכש ולוגיסטיקה קבוצת שלמה
מזה שנים רבות אנו רוכשים מחשבים וציוד תקשורת מחברת אולטרייד. המחירים אכן אטרקטיביים וחווית השירות פשוט יוצאת דופן
מוטי לוי, CTO תעשיה צבאית


מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות? <br />
צרו קשר

מתעניינים בפתרונות מחשוב של חיון טכנולוגיות?
צרו קשר

  X
  למידע נוסף צרו איתנו קשר